slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 230 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,998 mln zł (8 687 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 030 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych klientów, którzy cenią najwyższy standard życia, spokój natury oraz bliskość miejskich atrakcji. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera pełne umeblowanie i wyposażenie. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa atrakcyjną lokalizacją z szybkim dojazdem do Wałbrzycha i Wrocławia. Zamożne osoby dysponujące kilkoma autami docenią dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom nie tylko wysoki standard życia, ale również poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze dba np. nowoczesne ogrzewanie podłogowe. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zachwyca niebanalnością i wyjątkowym stylem, który przyciąga wzrok i zaprasza do odkrywania tajemnic. Do niewątpliwych atutów tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać estetycznie utrzymaną działkę tworzącą oazę spokoju i relaksu. Luksusowa rezydencja do sprzedaży cechuje się ponadczasową bryłą, która harmonizuje z otaczającym krajobrazem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji jako symbol harmonii i elegancji wśród natury.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. Zapraszamy na darmową prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-209)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl