slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 780 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 570 m2, a także ciekawa cena 990 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2020 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 101,23 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom życie na światowym poziomie w niesłychanym komforcie (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa atrakcyjna lokalizacją nieopodal trasy S3 w kierunku morza. Okolica uważana jest za wyjątkowo spokojną oraz bezpieczną. Blisko stąd również do lasu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wytwornym, prestiżowym i urządzonym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Znajdziemy tu:
– kuchnię;
– pomieszczenie gospodarcze;
– garderobę;
– korytarz;
– 3 sypialnie;
– łazienkę;
– wiatrołap;
– pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również słonecznym i w pełni zagospodarowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana i zaaranżowana w stylu Hampton. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej willi do sprzedaży. Przy zakupie tej luksusowej willi gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej willi do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej willi na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13300)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl