slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Jeleniej Góry (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,1 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 450 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 500 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2003. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 667 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje dużym potencjałem komercyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie świetnie nadaje się bowiem na siedzibę prestiżowej firmy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 1: kuchnia + hol + jadalnia + pokój dzienny;
POZIOM 1 i 1/2: łazienka + kuchnia + pokój dzienny;
POZIOM 1 i 1/2: biblioteka / gabinet / sypialnia;
POZIOM 2: łazienka + 3 sypialnie;
POZIOM 3: poddasze użytkowe zaadaptowane do celów mieszkalnych.
Dużym udogodnieniem jest dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w atrakcyjnej lokalizacji z dogodnym dojazdem do centrum miasta, który nie powinien zająć więcej niż piętnaście minut. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także imponującymi widokami na góry (masyw Ślęży).

Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-1065)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl