slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,349 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 166 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 234 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 127 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych klientów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przepięknie utrzymaną działką z system automatycznego nawadniania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również eleganckim, prestiżowym i komfortowym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: pralnia + garaż + garderoba + łazienka z wc + sypialnia + gabinet + spiżarnia + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: „open space” do własnej aranżacji;
– łazienka z wc;
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ponadto fantastyczną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. Blisko stąd zarówno nad jezioro, jak i do lasu. Nie brakuje również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury w postaci sklepów, przedszkoli, szkół. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią sieć ścieżek rowerowych. A osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje z pewnością 2-stanowiskowy garaż w bryle budynku. Bardzo polecam tę ekskluzywną rezydencję do sprzedaży. Przy zakupie luksusowej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13379)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl