slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,297 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 220 m2 powierzchni posadowiona na działce 512 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1979. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 895 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wspaniałą lokalizacją w miłym sąsiedztwie. Okolica uważana jest za spokojną oraz cichą i bezpieczną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem Amatorzy dwóch kółek docenią pobliskie ścieżki rowerowe. Spacerowiczów i rodziny z małymi dziećmi zachwyci z kolei park z alejami oraz place zabaw. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak na przykład: punkty usługowe, dyskonty, markety, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, siłownie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. O to pierwsze troszczy się domofon, instalacja alarmowa, monitoring i antywłamaniowe rolety. Za komfort natomiast odpowiada ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim odremontowanym, komfortowym, prestiżowym i wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Znajdziemy tu:
– kuchnię;
– taras;
– 4 sypialnie;
– łazienkę;
– jadalnię;
– pokój gościnny.
Pozostawienie wyposażenia do negocjacji z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3222)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl