slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 257 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,99 mln zł (11 634 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 994 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1990 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najzamożniejszych osób, które pragną żyć na europejskim poziomie, w komforcie, wygodzie i prestiżu. To również propozycja dla majętnych biznesmenów, który chcieliby wykorzystać drzemiący w tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży potencjał komercyjny (działalność handlowo-usługowa). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto perfekcyjną lokalizacją nieopodal znanego jeziora. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto dodać umeblowane, wyposażone i wykończone wnętrze w najwyższym standardzie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada całodobowa ochrona z kamerami i alarmem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele udogodnień podnoszących komfort jest użytkowania, jak np. centralny odkurzacz. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM MINUS JEDEN: pokój barowy + kotłownia + sala kinowa + siłownia/sauna;
POZIOM ZERO: jadalnia + wc + salon + przedsionek + kuchnia;
POZIOM JEDEN: łazienka + taras + 3 sypialnie + gabinet + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wysmakowanym wnętrzem, gustowną aranżacją pokoi i prestiżem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy zakupie luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12887)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl