slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Frankfurt nad Odrą (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Frankfurt nad Odrą (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Frankfurtu nad Odrą (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2018 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 956 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej, komfortowej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 950 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 136,58 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 434 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje wciąż do uzgodnienia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną i malowniczą lokalizacją nad jeziorem. Nie brakuje tu jednak niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak: restauracje, szkoła, przedszkole, sklepy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom komfort oraz bezpieczeństwo. O to pierwsze dba m.in. ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest zainstalowany monitoring oraz elektromagnetyczny zamek. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również przepięknie utrzymanym ogrodem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: taras + 3 pokoje + wc + łazienka + pokój dzienny + jadalnia + spiżarnia + kuchnia. Zamożne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje z pewnością dwustanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Doradca ds. Nieruchomości, nr licencji: 28058. Przed prezentacją tej nieruchomości, niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3236)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl