slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 280 m2, a także ciekawą ceną 1 299 900 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 1 kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2012 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 6 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1438 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 643 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym rodzinom dla których komfort życia i najwyższy standard to priorytety. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje już od pierwszej prezentacji fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy, gdzie nie brakuje bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjnym ogrodem z automatycznym nawadnianiem trawy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom zarówno wygodę i prestiż (ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca estetycznie wypielęgnowaną działką.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pokój dzienny + gabinet + łazienka + taras + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie z pralnią + łazienka + 3 sypialnie.
Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością dwustanowiskowy garaż.
Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat tej luksusowej rezydencji do sprzedaży oraz umówienia się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-101)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl