slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 170 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,199 mln zł (18 818 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 895 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem trzech pokoi. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacjom.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego i cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom nie tylko ogromne poczucie bezpieczeństwa, ale i komfortu. O to pierwsze dba monitoring oraz instalacja alarmowa. Wygodę natomiast gwarantuje ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu wysmakowanym, eleganckim i przepięknie zaaranżowanym wnętrzem. Znajdziemy tu 2 kondygnacje:
NIŻSZA KONDYGNACJA: taras + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + przestrzeń „open space” + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia z wc + sypialnia + jadalnia + hol;
WYŻSZA KONDYGNACJA: sypialnia + łazienka + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonała również pod działalność komercyjną. Sprzyja temu między innymi obecność na terenie posesji dwóch budynków apartamentowych pod wynajem z sześcioma apartamentami każdy. Okolica obfituje w liczne pensjonaty oraz hotele. Entuzjaści sportów oraz ruchu na świeżym powietrzu docenią pobliskie górskie, rowerowe oraz turystyczne trasy. Lokalizacja zapewnia także szybki dostęp do miejskiej infrastruktury z wszystkim na co dzień potrzebnymi udogodnieniami. Do centrum miasta można dojść w dziesięć minut spacerem. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną, bezpieczną i cichą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także ogromnym tarasem z wyjściem na pieczołowicie wypielęgnowany ogród z licznymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zasadach tzw. budynku pasywnego. Dzięki specjalnie dobranym materiałom ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ma doskonałe warunki termoizolacyjne: latem jest chłodno, a zimą ciepło. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13751)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl