slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 540 m2, a także ciekawą ceną 1,98 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 780 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 667 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje olbrzymim potencjałem, bowiem perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie tu działalności komercyjnej, jak np.: pensjonat, gastronomia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z następującym podziałem na kilka poziomów:
POZIOM MINUS JEDEN: magazyn + biuro + łazienka + pralnia + kotłownia;
POZIOM ZERO: wc + pokój dzienny + 2 korytarze + kuchnia;
POZIOM JEDEN: 3 pokoje + łazienka;
POZIOM DWA: 2 pokoje + łazienka;
LOKAL GASTRONOMICZNY: kotłownia + kuchnia + 2 magazyny + pomieszczenie socjalne + 2 wc + garmażernia + biura.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Nasz doradca finansowy pomoże w dobraniu najkorzystniejszego kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Posiadamy w ofercie wiele innych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1190)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl