slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3 199 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 170 m2 powierzchni posadowiona na działce 4 895 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 18 818 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zasadach tzw. budynku pasywnego. Dzięki zastosowanym, specjalnie dobranym materiałom, luksusowa rezydencja na sprzedaż ma doskonałe warunki termoizolacyjne: latem jest chłodno, a zimą ciepło. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również olbrzymim, słonecznym tarasem z wyjściem na przepiękny ogród z wieloma nasadzeniami. Wokół cisza, spokój, czyste powietrze i odprężające widoki. Warto w tym miejscu podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się wśród starego drzewostanu, co dodatkowo wzmacnia poczucie prywatności i intymności. Niedaleko jest centrum miasta (10 min spacerem). Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą i spokojną. W najbliższym otoczeniu hotele oraz pensjonaty. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają trasy turystyczne:
– górskie;
– rowerowe;
– nordic walking.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się na prowadzenie w jej wnętrzu działalności komercyjnej, jak np. (cele biznesowe, wynajem turystom). Sprzyja temu m.in. obecność na terenie posesji 2 budynków apartamentowych pod wynajem z 6 apartamentami każdy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wyjątkowo komfortowym, eleganckim i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem:
na PARTERZE znajdziemy: przestrzeń „open space” + hol + salon + jadalnię + kuchnię + sypialnię + łazienkę + kotłownię z wc + taras + pomieszczenie gospodarcze;
na PIĘTRZE znajdziemy: hol + sypialnię + łazienkę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada: instalacja alarmowa + monitoring. Komfort natomiast zapewnia klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacjom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13751)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl