slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 980 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 120 m2 powierzchni posadowiona na działce 900 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 167 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim wygodnym, przestronnym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: sala rozrywki + kotłownia + spiżarnia + łazienka + pokój gościnny + pralnia
KONDYGNACJA 0: taras + łazienka + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + hol + korytarz;
KONDYGNACJA 1: balkon + garderoba + łazienka + 3 sypialnie + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób chcących mieszkać na światowym poziomie, w otoczeniu luksusów, ciszy, spokoju i w bezpośrednim kontakcie z naturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień komfortu (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa. Jest tu zarówno system alarmowy, jak i elektroniczny system sterowania elementami wyposażenia, domofon oraz antywłamaniowe rolety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w malowniczej okolicy. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13772)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl