slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2015 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 077 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 050 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 130 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 200 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoim nowoczesnym wnętrzem zaprojektowanym w wyjątkowo eleganckim stylu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdziemy: salon + taras + jadalnia + kuchnia + wc + spiżarnia + wiatrołap + garaż + pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
na PIĘTRZE znajdziemy: 2 sypialnie + balkon + 2 łazienki + garderoba + przedpokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również ciekawą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy doskonale skomunikowanej z centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także swoją perfekcyjnie zagospodarowaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. W jej wnętrzu rozprowadzono ogrzewanie podłogowe. Zapraszamy na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2973)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl