slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 245,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2 740 000 zł (11 156 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 14 908 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem i możliwościami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w opcji z lub bez wyposażenia (do negocjacji z właścicielem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła generalny remont, dzięki czemu można się do niej wprowadzić bez konieczności dodatkowych wydatków. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w fantastycznej lokalizacji. Znajdziemy tu zarówno sklepy, szkoły, jak i przedszkola. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią rozległe tereny rekreacyjne. Wokół spokojne i pomocne sąsiedztwo. Opcjonalnie można dokupić sąsiadującą działkę budowlaną (6 961 mkw.) za 1,46 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również komfortowym i zadbanym z troską o każdy szczegół wnętrzem: garderoba + 5 sypialni + sauna + łazienki + spiżarnia + kuchnia + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w wiele udogodnień, z których część dodatkowo jest energooszczędna. Wymienić tu można fotowoltaikę, solary, pompy ciepła, zbiornik wodny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa (instalacja alarmowa z monitoringiem + wideofon).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fenomenalną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje rewelacyjnym tarasem oraz przepięknie utrzymanym ogrodem z dwoma oczkami wodnymi. Mieści się tu również 2-stanowiskowy garaż, budynek gospodarczy, drewutnia, wędzarnia, a także pomieszczenie na wino. Na koniec warto dodać, że wisienką na torcie jest prywatny basen i przepiękny taras.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3075)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl