slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Tczew (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tczew (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Tczewa (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 207,8 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,85 mln zł (8 903 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 530 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2016 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności swoim bajkowym ogrodem z wieloma nasadzeniami kwiatów i krzewów. Właścicieli aut zainteresuje 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także fantastycznym wnętrzem wykończonym z dbałością o każdy szczegół. Jest tu: jadalnia + taras + 2 łazienki + wc dla gości + garderoba + pokój gościnny + 4 sypialnie + 2 kuchnie + salon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom i ich rodzinom najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa, monitoring, antywłamaniowe rolety) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka od pierwszej prezentacji doskonałą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nieopodal znajdziemy piękny, zielony las. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2357)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl