slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Luksusowy dom na sprzedaż Wrocław

Luksusowy dom na sprzedaż Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dom do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy dom na sprzedaż położony na wypielęgnowanej działce o pow. 416 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 12 191 zł zł/m2. Ekskluzywny dom do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 328,1 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, pięć pokoi na trzech kondygnacjach. Luksusowy dom na sprzedaż pochodzi z 1930 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywny dom do sprzedaży dedykowany jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowego domu na sprzedaż to 4 mln zł.

Luksusowy dom na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności bajkowym, fantastycznym ogrodem z przepięknym starodrzewem i wieloma nasadzeniami. Ekskluzywny dom do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring + kamery) oraz komfortu (sterowane zegarem rolety + klimatyzacja + centralny odkurzacz). Na szczególną uwagę zasługuje bardzo najwyższy standard wykończenia wnętrz i aranżacje poszczególnych pomieszczeń

Luksusowy dom na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim gustownie zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem. Znajdziemy tu:
KONDYGNACJĘ -1: kotłownię + suszarnię + pralnię + pomieszczenia gospodarcze;
KONDYGNACJĘ 0: garaż + przedsionek + wc + kuchnię + taras + jadalnię + pokój dzienny;
KONDYGNACJĘ 1: garderobę + pokój kąpielowy + taras + gabinet + taras + sypialnię;
KONDYGNACJA 2: łazienkę + sypialnię + pokój dzienny.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego domu zostało odremontowane oraz rozbudowane pod okiem miejskiego konserwatora zabytków.

Luksusowy dom na sprzedaż adresowany do klientów z najgrubszym portfelem, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu wszelakich wygód, komfortu i w topowej lokalizacji miasta. W okolicy nie może też brakować szkół, sklepów, przedszkoli oraz zielonych terenów.

Polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnego domu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium, a także komercyjnym.

Informacje dotyczące luksusowego domu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego domu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16380)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl