widok od frontu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Tomaszów Lubelski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tomaszów Lubelski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Tomaszowa Lubelskiego (lubelskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 160 m2, a także ciekawą ceną 589 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2007 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 9 800 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 681 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie zaaranżowana i wykończona. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej starannie zadbana działka w bezpiecznej i cichej okolicy, wśród lasów i prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Taka lokalizacja gwarantuje wspaniały wypoczynek od zgiełku miasta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób szukających bezpośredniego kontaktu z naturą, lasu, czystego powietrza, spokoju, ciszy, a także biznesmenów, właścicieli firm, przedstawicieli kadry managerskiej, lekarzy, prawników, notariuszów, ale również artystów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – perfekcyjnie nadaje się do prowadzenia agroturystyki. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 0: część jadalniana + kuchnia + pokój + taras + salon + łazienka z wc + przedpokój + 2 pokoje dodatkowe + wc + ganek
POZIOM 1: salon + 2 loggie + 2 sypialnie + wc + balkon + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest podpiwniczona z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży czuwa nowoczesna instalacja alarmowa. W razie wszelkich pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Lublin. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-12)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl