okazała bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2006 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 15 341 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,7 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 176 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 65 000 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które szukają spokoju, ciszy i lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Ogromną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest z pewnością jej olbrzymia działka z licznymi nasadzeniami drzew: jałowca, jesiona, modrzewia, świerka, lipy. Ponadto teren działki porastają również sady owocowe (śliwkowy i jabłkowy), 2 kotliny grabowe, las sosnowy (sosna pospolita), a w niezadrzewionej części znajdują się dwie ambony myśliwskie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie ze znajdującymi się na terenie posesji zabudowaniami gospodarczymi a także obiektami małej architektury: studnia głębinowa + grill + drewutnia + wędzarnia + altana. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto zapierającymi dech w piersiach widokami na jurajskie wzgórza. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: taras + łazienka + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + łazienka + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana została z najbardziej wytrzymałej odmiany świerka – bala istebniańskiego. Doskonała lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się u podnóża wzgórza Chudobki. W pobliżu znajdziemy słynny rezerwat parkowy oraz wiele turystycznych atrakcji.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-526)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl