slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Torrevieja (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Torrevieja (Hiszpania)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpania (Torrevieja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,719 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 120 m2 powierzchni posadowiona na działce 140 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 14 325 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży świeżo wybudowana, przepięknie wykończona i gustownie umeblowana, co gwarantuje domownikom życie na światowym poziomie. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wraz z częściowym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia nie tylko wspominany komfort i wygodę (klimatyzacja, solarium, basen), ale również poczucie bezpieczeństwa (nowoczesna instalacja alarmowa).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w bezpiecznej, elitarnej i spokojnej lokalizacji. Blisko markety, sklepy, dyskonty, szkoły, targowiska, przedszkola, siłownie, baseny, tereny zielone, place zabaw, boiska sportowe, port, kitesurfing, parki, ścieżki rowerowe, punkty usługowe, bankomaty, apteki, przychodnie zdrowia. Na rodziny posiadające samochód czekają miejsca parkingowe. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa prywatnym basenem, elegancką bryłą oraz stylowym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4103)

Kontakt:
e-mail: slaskizaglebie@wgn.pl