slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 169,3 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 795 tys. zł (4 696 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 444 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2013 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym klientom, którzy oczekują życia na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, komfortu, wygód, a także lubią aktywność na świeżym powietrzu (lasy, zbiorniki wodne, ścieżki rowerowe, aleje spacerowe). Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca zagospodarowaną działką z przepięknym tarasem z zadaszeniem oraz gustownie dobranymi meblami ogrodowymi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy nieopodal lasu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca imponującą bryłą i wytwornym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
na PARTERZE: salon + przedsionek + hall + jadalnię + wc + kuchnię + garaż + kotłownię;
na PIĘTRZE: sypialnię + 2 pokoje + garderobę + łazienkę + klatkę schodowa + hall;
na PODDASZU: pokój dla dziecka.
Z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji roztacza się zapierający dech w piersiach widok na jezioro. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6085)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl