slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 240, 2 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1, 09 mln zł (4 538 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 992 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana najzamożniejszym rodzinom i majętnym osobom, które cenią najwyższy poziom życia w komforcie, wygodzie, spokoju, ciszy i w kontakcie z naturą. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (energooszczędna pompa ciepła, ekologiczna oczyszczalnia ścieków). Właścicieli aut zainteresuje na pewno jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom również wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom niezapominane widoki na okoliczne tereny zielone. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się pieczołowicie utrzymanym ogrodem. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż na pewno należy dodać fantastyczną lokalizację w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: punktów usługowych, sklepów etc. Wokół rozciągają się malownicze tereny zielone z siedliskiem licznych gatunków roślin i zwierząt (orła bielika, żurawia, grzybów). Pobliskie jezioro to doskonała propozycja dla żeglarzy, kajakarzy i wędkarzy, a także miłośników plażowania i kąpieli. Rodziny z małymi dziećmi zainteresuje przedszkole, szkoła, plac zabaw etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca estetycznie urządzonym, przestronnym i zaaranżowanym w wytwornym stylu wnętrzem:
POZIOM 0: kuchnia + toaleta + pokój dzienny + taras;
POZIOM 1: łazienka + sypialnia + 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy również pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1814)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl