slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 749 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 756 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 10 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2003. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 497 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji swoją estetyczną bryłą oraz atrakcyjną lokalizacją świetnie skomunikowaną z centrum i pozostałymi dzielnicami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym, wieloosobowym rodzinom. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: kuchnia + 4 łazienki + 10 pokoi + przedpokój + 3 balkony + taras + piwnica + garaż. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane stylowo i nowocześnie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką, gdzie znajdziemy liczne drzewa i ozdobne krzewy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż znakomicie nadaje się również pod działalność komercyjną. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Udzielamy pomocy w ubieganiu się o kredyt na zakup luksusowej rezydencji. Załatwiamy wszystkie niezbędne formalności związane z jej kupnem i sprzedażą. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega wciąż negocjacjom.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1739)

Kontakt:
e-mail: r.kowalski@wgn.pl