slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Mazury

Dwór na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (1 463 zł/m2) i dedykowany jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowego dworu na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 785 m2, a także ciekawa cena 430 tys. zł. Ekskluzywny dwór do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu to 294 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano dwanaście pokoi. Luksusowy dwór na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się swoją przepiękną i dostojną bryłą. Luksusowa dwór na sprzedaż o dużym potencjale – znakomicie nadaje się do prowadzenia w nim działalności komercyjnej, jak np. opieka senioralna, prywatne przedszkole lub prestiżowy żłobek. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wpisany do Wojewódzkiej Ewidencji Zabytków. Cena luksusowego dworu na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia.

Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego dworu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1134)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl