slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 353 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym klientomnie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 200 m2, a także ciekawa cena 1 250 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2015 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 170 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją nieopodal centrum, w uroczej okolicy z widokiem na góry. Luksusowa rezydencja gwarantuje mieszkańcom europejski poziom życia. Wnętrze wyposażono w wiele udogodnień, wśród których znajdziemy na przykład ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM 0:
– suszarnia
– garaż
– sypialnia
– kuchnia
– garderoba
– salon
– łazienka
– pralnia
POZIOM 1:
– garderoba
– 4 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto przepięknym ogrodem z własną studnią i tzw. „wędzokiem”. Rosną tu przepiękne tuje gwarantujące prywatność. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po: angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26275)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl