slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 890 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 160 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 700 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1998. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 563 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoim komfortowo umeblowanym i eleganckim wnętrzem oraz olbrzymim potencjałem komercyjnym. Na terenie oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji znajdziemy dwa duże, wolno stojące garaże + duży budynek gospodarczo-magazynowy + wjazd dla dużych aut (TIR) + drewutnię. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE mieszczą się: kuchnia + salon + jadalnia + pokój/gabinet + garderoba + pralnia + wc + hall + taras
na PIĘTRZE mieszczą się: 2 sypialnie + łazienka z wc + hall
OSOBNE MIESZKANIE: pokój + kuchnia + łazienka z wc
BUDYNEK GOSPODARCZY: biuro + 2 garaże.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla 2-pokoleniowej rodziny. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, kredytu na jej zakup skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania oraz umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3760)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl