slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 190 m2, a także ciekawą ceną 1,65 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziesięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 751 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 684 zł/m2.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją w jednej z najpopularniejszych, turystycznych miejscowości. Okolica obfituje w wiele atrakcji, jak np. Park nad Wisłą z atrakcjami i Amfiteatrem, Kolej Linowa, Górski Park Równica, Rezerwat Przyrody, Park Linowy, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Muzeum Ustrońskie, Leśny Park Niespodzianek, Sokolarnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po generalnym remoncie w 2008 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się starannie wypielęgnowanym ogrodem z dwoma tarasami oraz miejscem na grill. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej komfortowe wnętrze zaprojektowane zgodnie z wyczuciem smaku:
KONDYGNACJA -1: liczne pomieszczenia
KONDYGNACJA 0: patio dla turystów + 5 pokoi z łazienkami + kuchnia + przedpokój + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: kabina z masażami + pokój z łazienką + sypialnia z łazienką + łazienka/spiżarnia + kuchnia + balkon + pokój dzienny + taras + przedpokój
KONDYGNACJA 2: garderoba + łazienka z wc + sypialnia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + przedpokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale komercyjnym (wynajem pokoi). Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji na sprzedaż bądź jej remont.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26601)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl