slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,399 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 330 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 622 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2002. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 239 zł/m2, liczbą czterech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert nobilitującą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Okolica urzeka walorami krajobrazowymi i zapierającymi dech w piersiach widokami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastyczną działką z wieloma udogodnieniami, jak drewutnia, studnia z pompą, szopa na narzędzia. Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest także jej komfortowe wnętrze z praktycznym podziałem na kondygnacje:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + wc + pralnia + warsztat + pokój rekreacyjny;
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + wc + łazienka + przedpokój + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: wc + łazienka + balkon + 4 garderoby + 4 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: open space.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została również w liczne nowinki technologiczne, jak np. instalacja teletechniczna z rozdzielnią 10 numerów, instalacja światłowodowego Internetu, satelitarna telewizyjna, domofon, siła, centralny odkurzacz. Dodatkowo ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada wiele zabezpieczeń zapewniających bezpieczeństwo:
– instalacja odgromowa
– instalacja alarmowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, dzięki m.in. instalacji fotowoltaicznej. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim domownikom przepiękne widoki na góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26637)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl