slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 180 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,619 mln zł (9 884 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 280 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją w jednej z najpopularniejszych, turystycznych miejscowości. Znajdziemy tu wiele turystycznych atrakcji, jak choćby Park nad Wisłą, Kolej Linową, Górski Park Równica, Rezerwat Przyrody, Park Linowy, Pijalnię Wód w Parku Zdrojowym, Muzeum Ustrońskie, Leśny Park Niespodzianek, Sokolarnię etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami:
KONDYGNACJA 0: schowek + garaż + łazienka + 2 tarasy + kuchnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 balkony + 3 sypialnie + hol;
NIEUŻYTKOWE PODDASZE.
Dużym atutem jest z pewnością znajdujący się na posesji budynek dla gości (pokój dzienny + łazienka).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje dodatkowo bajkowym ogrodem z trzymetrowymi tujami i 15-letnim bonzai. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort jej użytkowania, np.:
– przygotowana instalacja pod monitoring;
– instalacja alarmowa;
– sterowane elektrycznie markizy nad tarasem;
– ogrzewanie podłogowe;
– klimatyzacja;
– otwierane na linie papilarne antywłamaniowe drzwi;
– sterowanie zdalnie z pilota albo smartfonu udogodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nieprawdopodobną dbałością o każdy szczegół nie tylko jej wnętrza, ale i użytych materiałów. Dość powiedzieć, że każda z dachówek na dachu została osobno wypalona, a wiele materiałów i elementów wyposażenia zostało sprowadzone na zamówienie z Hiszpanii oraz Włoch. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto fantastycznym widokiem na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26618)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl