slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 200 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 850 tys. zł (4 250 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim wysmakowanym, komfortowym i stylowym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: łazienka + salon + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.
Kwestia pozostawienia umeblowania jest otwarta do negocjacji. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód zainteresuje dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się doskonale wypielęgnowanym ogrodem i doskonałą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Blisko stąd do lasu. Wokół spokój, cisza, śpiew ptaków. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta (kilka minut samochodem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla wieloosobowej rodziny albo rodziny wielopokoleniowej (2 niezależne wejścia).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9272)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl