prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 2,7 mln złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 11 111 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 243 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2008 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie osiem pokoi na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 2058-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażeniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: taras + wiatrołap + kotłownia + hol + pokój dzienny + 2 sypialnie + jadalnia + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + 2 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją lokalizacją i zapierającymi dech w piersiach widokami na góry. Na terenie posesji znajdują się dodatkowo: drewniana altana + budynek gospodarczy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25884)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl