widok od strony basenu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Mar de Cristal (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Mar de Cristal (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (Mar de Cristal). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety. Cena – 190 000 EUR (828 400 złotych). Metraż 100,32 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 8 258 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie czterech pokoi na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 100-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż świetnie sprawdzi się zarówno na krótkie, urlopowe wyjazdy, jak i do całorocznego zamieszkania. Długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży uzupełnia atrakcyjna lokalizacja nad brzegiem morza Mar Menor. W pobliżu znajduje się przystań, piaszczysta plaża ze złotym piaskiem, a także reprezentacyjna promenada. W mieście znajdziemy także liczne bary, sklepy oraz kawiarnie. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży położona jest na terenie nobilitującego kompleksu mieszkaniowego z basenem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń: 3 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + salon. Biuro WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku etc. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-79)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl