slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,49 mln zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 200 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 060 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2007. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 450 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży łącznie ze znajdującym się w jej wnętrzu wyposażeniem pozostaje wciąż do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki opcji zamontowania na dachu fotowoltaiki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring podłączony pod firmę ochroniarską) oraz komfortu (elektryczne maty podłogowe + ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie wykończonym wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + pralnia + garaż + sauna;
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + pokój kąpielowy + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 0: łazienka + 2 balkony + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną działką, gdzie znajdziemy:
– podświetlaną kaskadę wodną;
– oczko wodne o średnicy 3 m;
– parkingową wiatę na 2 samochody;
– drewutnię;
– prywatny basen z przeciwfalą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją unikalną lokalizacją na wzniesieniu z zapierającym dech w piersiach widokiem na okolicę. Na wyciągnięcie ręki: dyskonty popularnych marek, przychodnie zdrowia, obiekty kultu religijnego, sklepy, szkoły. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią ścieżki rowerowe, trasy spacerowe i doskonałe tereny do uprawiania „nordic walking”. Rodziny posiadające samochód z kolei zainteresuje droga krajowa DK941 w kierunku Katowic i Bielsko Białej. Wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozciąga się przepiękny las i rezerwat przyrody.

Jeżeli posiadacie państwo nieruchomość do sprzedaży, to zapraszamy do kontaktu. Porozmawiamy o skutecznych metodach jej szybkiego zbycia. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14013)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl