slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wisła

Rezydencja do sprzedaży Wisła

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wiśle (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3 199 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 600 m2 powierzchni posadowiona na działce 5 300 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 7 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 332 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu swoim wytwornym wnętrzem z pałacowymi parkietami, marmurami, kryształowymi żyrandolami, włoskimi meblami oraz wannami z hydromasażem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów. To doskonała propozycja dla majętnych osób, które kochają góry, piękne widoki, aktywny wypoczynek, komfort, prestiż i luksus.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką, na której posadowiono elementy małej architektury:
– marmurową altanę z witrażem;
– drewnianą altanę ogrodową;
– grill z kominkiem;
– fontannę.
Działkę porasta przepiękna, bujna roślinność.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada zaawansowany system alarmowy. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaliczyć należy również praktyczny rozkład pomieszczeń:
NIŻSZY POZIOM: garaż + garderoba + pomieszczenie klubowe z minibarem + kuchnia + pralnia + kotłownia + suszarnia;
ŚRODKOWY POZIOM: hol + salon + garderoba + sypialnia + 2 wc + pokój dzienny + taras + kuchnia + 2 łazienki;
WYŻSZY POZIOM: 3 balkony + pokój + 2 łazienki + kuchnia + pokój dzienny + sypialnia;
NAJWYŻSZY POZIOM: powierzchnia do adaptacji na cele mieszkaniowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także swoją malowniczą lokalizacją w przepięknych okolicznościach przyrody, blisko jeziora i wodospadu. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-699)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl