slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Balcón de Finestrat)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Balcón de Finestrat)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Balcón de Finestrat (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 13 229 zł/m2.Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 154 metry kwadratowe luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2008 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 2 037 200 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zamożnym klientom, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód, komfortu i bezpieczeństwa, a na dodatek z dala od zgiełku miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie wyposażona. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. O to pierwsze troszczy się system alarmowy, natomiast gwarancją wygody jest klimatyzacja, basen, a także ogród z jacuzzi. Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może komfortowym, eleganckim wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń: taras + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + pokój dzienny + 3 łazienki + 3 sypialnie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje olbrzymim potencjałem, ponieważ doskonale nadaje się pod wakacyjno-urlopową destynację. Na koniec warto zauważyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także estetyczną elewacją. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 9 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-540)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl