slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 286 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 800 m2, a także ciekawa cena 1,399 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2022 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 192 m2. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu przepięknie zaprojektowanym wnętrzem o następującym układzie:
WYŻSZY POZIOM: 3 sypialnie + 2 garderoby + balkon + komunikacja + 2 łazienki;
NIŻSZY POZIOM: gabinet + taras + łazienka + garaż + kuchnia + wiatrołap + garderoba + salon + komunikacja.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom komfort i bezpieczeństwo. Dbają o to liczne udogodnienia oraz systemy. Po stronie zapewnienia bezpieczeństwa działają: instalacja wideodomofonowa + instalacja zewnętrznych kamer + instalacja dzwonkowa + instalacja alarmowa. Komfort życia z kolei podnoszą: klimatyzacja multisplit + ogrzewanie płaszczyznowe + system rekuperacji + odkurzacz centralny + sterowane elektrycznie pilotem rolety. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu zarówno energooszczędnych materiałów, jak i technologii (fotowoltaika). Na koniec koniecznie należy dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa wspaniałym projektem ogrodu z efektownym oświetleniem.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27230)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl