slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Finestrat)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Finestrat)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Finestrat (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,29 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 167 m2 powierzchni posadowiona na działce 300 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 13 713 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu licznych udogodnień. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się na terenie luksusowego osiedla deweloperskiego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją nieopodal plaży, pasaży spacerowych, rowerowych ścieżek. W okolicy nie brakuje rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego: sklepów + marketów + centr handlowych + punktów usługowych. Właścicieli aut zainteresuje szybki dojazd do autostrady AP7. Okolica uchodzi za niezwykle malowniczą głównie przez unikatowe położenie między morzem a górami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również swoim zaprojektowanym w oparciu o harmonię materiałów, struktur i kolorów wnętrzem. Ciekawy efekt wizualny uzyskano dzięki oświetleniu LED-owymi diodami. Duże wrażenie robi przepiękny ogród oraz przestronny, słoneczny taras Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień komfortu (ogrzewanie podłogowe + system wentylacji + kompletna/wstępna instalacja klimatyzacji) oraz bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe z zabezpieczającym zamkiem).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dla zainteresowanych klientów pełna specyfikacja wykorzystanych materiałów budowlanych, plany, zdjęcia, film. Serdecznie polecamy tę ekskluzywną rezydencję do sprzedaży. Każdy klient ma dwa lata gwarancji oraz pomoc w języku polskim w naszym biurze. Serdecznie zapraszamy do prezentacji naszych ofert. Każdy klient na miejscu zostanie otoczony opieką tłumacza, oczywiście zostanie odebrany z lotniska. Zapewniamy wszelkie udogodnienia związane z zakupem nieruchomości. Dodatkowo dla wszystkich Klientów, którzy zakupią te piękne posiadłości dostępna będzie wszelka pomoc w zarządzie nieruchomością.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3655)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl