slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 275 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 650 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 tys. zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa gustownie zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, które oferowane jest wraz z całym, wykonanym na specjalne zamówienie przez właścicieli wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom zarówno wysoki stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + ochrona), jak i komfortu.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
STREFA JEDEN / KONDYGNACJA -1: sauna + część gospodarcza + kotłownia + pralnia + prysznic;
STREFA JEDEN / KONDYGNACJA 0: hol + wiatrołap + jadalnia + pokój dzienny + taras + łazienka + kuchnia;
STREFA JEDEN / KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + pokój dzienny + 3 sypialnie;
STREFA DWA / KONDYGNACJA 0: kuchnia + taras + hol + wc;
STREFA DWA / KONDYGNACJA 1: gabinet + antresola + pokój dzienny + łazienka + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz wędzarnią oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka garaż, a także wybrukowany podjazd. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje pieczołowicie utrzymaną działką z:
– oczkiem wodnym;
– kaskadą;
– bajecznym ogrodem.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Znajdziemy tu między innymi studnię głębinową, ekologiczną oczyszczalnię, instalację fotowoltaiczną, ogrzewanie z pompy ciepła z odwiertem itp. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa nowoczesnym wnętrzem zapewniającym komforotwe i bezpieczne życie. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją tuż przy lesie. Luksusowa rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. WGN pomaga w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27611)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl