slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Lublina (lubelskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 210 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 550 tys. zł (2 619 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 21 204 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1918 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań łącznie z budynkiem gospodarczym (59 mkw.). Z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji roztaczają się niezapominane widoki na dolinę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży czeka na zamożnych właścicieli, którzy wypełnią ją pozytywną energią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom i koneserom najpiękniejszych polskich ekskluzywnych nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również fantastyczną lokalizacją w dolinie rzeki, przy lessowym wąwozie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto imponującą architekturą w stylu dworskim.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.plac Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Ze względu na bezpieczeństwo właścicieli ekskluzywnej rezydencji konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, pesel, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu. Podczas prezentacji poprosimy o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-856)

Kontakt:
e-mail: a.swirydo@wgn.pl