slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 236 m2, a także ciekawą ceną 1,85 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2015 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 050 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 839 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje unikatową, malowniczą lokalizacją. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: szkoły, stacje paliw, delikatesy, cukiernie, restauracje, punkty usługowe, sklepy etc. W otoczeniu dominuje nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Na miłośników gór czekają długie szlaki turystyczne, natomiast amatorów rowerowych eskapad ucieszą ścieżki rowerowe. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami w nowoczesnym, niebanalnym stylu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza licznym, nowoczesnym, energooszczędnym rozwiązaniom technologicznym, jak na przykład instalacja fotowoltaiczna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom życie na światowym poziomie. Do listy atutów podnoszących komfort życia mieszkańców tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, należy zaliczyć m.in. klimatyzację i ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa jest z kolei instalacja alarmowa.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJĘ -1: pomieszczenie piwniczne + kotłownia + 2 garaże;
KONDYGNACJĘ 0: hol + wiatrołap + jadalna + pokój dzienny + taras + kuchnia + łazienka + garaż + gabinet;
KONDYGNACJĘ 1: 3 sypialnie + hol + łazienka + taras;
PODDASZE NIEUŻYTKOWE.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży łącznie z wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa przepięknie zadbaną działką i wspaniałym ogrodem kaskadowym. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto fantastyczną i unikatową lokalizacją na wzgórzu z imponującym widokiem na góry łąki i lasy. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27603)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl