przestronne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe takie jak, dąb bielony drewno egzotyczne Meranti, kamień, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 1,75 mln złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr  6 364 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 275 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2014 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie ośmiu pokoi na trzech kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 3850-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa. Dba o to wyspecjalizowana ochrona oraz zaawansowana instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łączeni z całkowitym wyposażeniem, które było robione na zamówienie przez właścicieli, łącznie z oknami i drzwiami. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością duży garaż. Ponadto obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży mieszczą się dwa pomieszczenia gospodarcze, a także wędzarnia.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podzielono na dwie strefy:
STREFA PIERWSZA:
KONDYGNACJA -1: pralnia + część gospodarcza + kotłownia + prysznic + sauna
KONDYGNACJA 0: łazienka + wiatrołap + taras + hol + kuchnia + jadalnia + salon
KONDYGNACJA 1: salon + 3 sypialnie + 2 łazienki
STREFA DRUGA:
KONDYGNACJA 0: hol + taras + kuchnia + wc
KONDYGNACJA 1: łazienka + antresola + gabinet + sypialnia + salon.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, przy lesie, a także widokowo położona działka z przepięknie zadbanym ogrodem, oczkiem wodnym i kaskadą. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25892)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl