efektowne oświetlenie w luksusowym salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wrocławiu (dolnośląskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 1,37 mln złotych. Metraż 213 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 6 432 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na trzech kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2015 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 322-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim bajecznie zadbanym i utrzymanym ogrodem oraz dwoma imponującymi tarasami. Niezwykle ciekawie i oryginalnie prezentuje się również wnętrze, gdzie zobaczymy fragmenty stropów między piętrami wykonane ze szkła hartowanego pokrytego warstwą antypoślizgową wtopioną w szkło.

Prestiżowa lokalizacja w elitarnej okolicy i w otoczeniu zadbanej zabudowy to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16109)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

x (x)