nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii

Rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii

Luksusowa rezydencja o powierzchni 400 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Altea) za 3,047 mln złotych na sprzedaż (707 tysięcy EUR).
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może atrakcyjną, elitarną lokalizacją blisko słynnego klubu golfowego, plaży oraz portu jachtowego. to również świetny punkt pod względem komunikacyjnym, gdyż nieopodal znajduje się zjazd z autostrady Śródziemnomorskiej AP7-64.

Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 sypialnie + taras + 4 łazienki + jadalnia + 2 salony. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja mieści się na 800-metrowej działce. Wysoka cena to tak naprawdę koszt zakupu kompleksu aż pięciu 5 nowoczesnych, dwupoziomowych, ekskluzywnych rezydencji rozmieszczonych na terenie zamkniętego osiedla. Każda z luksusowych rezydencji ma własny basen, parking na kilka pojazdów, a z okien roztacza się fantastyczny widok na morze i przepiękne okolice. Ekskluzywne rezydencje wybudowane w nowoczesnym designie przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów i surowców. (158-523)

Kontakt:
e-mail: oliwia.kowalik@wgn.pl
Tel. +48 695 040 700