front luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicy Słupska

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Słupska

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 181 metrów kwadratowych w okolicy Słupska (pomorskie) za 890 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja o niesłychanie dużym potencjale, który można wykorzystać nie tylko do zamieszkania, ale i prowadzenia w ekskluzywnej rezydencji działalności komercyjnej (agroturystyka, hodowla ryb). Sprzyja temu znajdujący się na działce staw z przepływowym strumieniem wody.

Luksusowa rezydencja z przepięknie wypielęgnowaną i zadbaną działką, na której znajduje się budynek gospodarczy (48 m2) oraz wiele nasadzeń. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą:
na PARTERZE: przedsionek + salon kąpielowy + hol + kuchnia + salon + 2 sypialnie + taras
na PODDASZU: salon + łazienka z wc + 2 sypialnie

Luksusowa rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika. Działka rozciąga się na 5 600 metrach kwadratowych powierzchni. Podsumowując, najmocniejsze punkty tej ekskluzywnej rezydencji to:
– bajeczna lokalizacja wśród okalających lasów, na terenie Kaszub
– luksusowo wyposażone wnętrze
– najlepszej jakości materiały wykończeniowe.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup lub remont luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-7862)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 607 385 481