malowniczo położona luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicy Bolesławca

Rezydencja do sprzedaży w okolicy Bolesławca

Luksusowa rezydencja o powierzchni 225,93 metrów kwadratowych w okolicy Bolesławca (dolnośląskie) za 1,1 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy marzą o zamieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji, blisko miasta, pośród zieleni, w otoczeniu nowo wybudowanych domów jednorodzinnych, a ponadto cenią najwyższy luksus. Luksusowa rezydencja naszpikowana jest najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak na przykład grawitacyjną wentylację w każdym pomieszczeniu, instalację do uzdatniania wody oraz nowoczesny system antywłamaniowy z alarmem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0:
– przedsionek
– garaż
– hall
– korytarz
– kuchnia
– kotłownia
– jadalnia
– pralnia
– salon
– spiżarnia
– taras
– łazienka
– sypialnia
– gabinet
KONDYGNACJA 1:
– hall
– pokój
– pokój rekreacyjny
– łazienka
– łazienka
– garderoba
– 3 sypialnie
– balkon

Luksusowa rezydencja w otoczeniu wypielęgnowanej i zadbanej działki z wieloma nasadzeniami nietuzinkowej roślinności, piecem chlebowym oraz grillem. Ekskluzywna rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie najlepszych gatunkowo materiałów. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2011 roku. Działka liczy 1 492 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja objęta słynnym i popularnym programem: „Kupujący nie płaci prowizji”.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-10003)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 530 767 111