widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży w okolicy Wrocławia

Rezydencja do sprzedaży w okolicy Wrocławia

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 470 metrów kwadratowych w okolicy Wrocławia (dolnośląskie) za 1,45 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja objęta popularnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie sprzedający. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji. Luksusowa rezydencja dedykowana osobom przedsiębiorczym, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja doskonale nadaje się bowiem do prowadzenia działalności gospodarczej, jak np. pensjonat albo hotel. Wraz z ekskluzywną rezydencją dostępna jest opcja dokupienia sąsiedniego gruntu o powierzchni 2 000 m2.

Ekskluzywna rezydencja otoczona jest 4 przepięknymi tarasami. Luksusowa rezydencja ogrzewana olejowo, solarnie oraz za pomocą instalacji ogrzewania podłogowego. Dodatkowo ekskluzywna rezydencja wyposażona jest w centralny odkurzacz. Rozkład pokoi i pomieszczeń i luksusowej rezydencji:
KONDYGNACJA -1: winiarnia
KONDYGNACJA 0: salon + 3 pokoje + kuchnia + łazienka + hol + 2 jadalnie
KONDYGNACJA 1: 4 pokoje + 4 łazienki
KONDYGNACJA 2: 5 pokoi + wc + 4 łazienki.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2000 roku. Zabudowa rezydencjalna. Działka liczy 4 000 metrów kwadratowych powierzchni. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji w stylu angielskim. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3203)

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 24