luksusowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicy Suwałk

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Suwałk

Luksusowa rezydencja o powierzchni 130 metrów kwadratowych w okolicy Suwałk (podlaskie) za 650 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji. Ekskluzywna rezydencja kompletnie podpiwniczona.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji z podziałem na kondygnacje
KONDYGNACJA 0: salon + hol + część wypoczynkowa + łazienka + jadalnia + kuchnia + sypialnia
KONDYGNACJA 1: sypialnia + hol-bawialnia + łazienka z wc.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji przeszło kapitalny remont i obecnie wykończony jest w wysokim standardzie. W trakcie prac remontowych korzystano wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów i surowców. Luksusowa rezydencja wchodzi w skład kompleksu budynków wraz z 2 budynkami gospodarczymi. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż z opcją zamiany na inną nieruchomość. Luksusowa rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez sprzedającego.

Atrakcyjna, malownicza lokalizacja to kolejna z wielu zalet ekskluzywnej rezydencji. Luksusowa rezydencja mieści się blisko jeziora Rospuda, jeziora Kamienne oraz ciekawych szlaków turystycznych. Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się na tle konkurencji swoją niezwykle estetyczną i oryginalną architekturą, przynależną linią brzegową oraz możliwością prowadzenia w niej działalności komercyjnej jak na przykład agroturystyki. Działka wokół luksusowej rezydencji liczy aż 108 921 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań – proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 18950.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. (079-1957)

Kontakt:
e-mail: a.brodowska@wgn.pl
Tel. +48 87 520 26 12
Tel. +48 533 533 072