slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cypr (Lapta Girne)

Rezydencja na sprzedaż Cypr (Lapta Girne)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Lapta Girne (Cypr). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 157 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 676 400 zł (10 678 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 450 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana zostanie do użytku w 2025 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zależy od aktualnie obowiązującego kursy walut EUR/PLN.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień komfortu, wygody (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa (kamery monitoringu). Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać nowoczesne wnętrze z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + taras + sypialnia + łazienka;
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + balkony + łazienka.
Właściciele aut docenią na pewno parking.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży z otwartą kuchnią oraz estetycznie wykończonym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom imponujące widoki z okien na okolicę, góry, lasy i morze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu nieopodal morza i czystych plaż. Mocnym atutem są także części wspólne osiedla, gdzie mamy m.in. baseny. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd na obwodnicę oraz lotnisko. W najbliższej okolicy piękna przyroda, restauracje, szkoły, sklepy, punkty usługowe, szlaki turystyczne, hotele, wyższe uczelnie, centra rozrywki, markety, kina.

WGN dba o wszystkie najpotrzebniejsze formalności związane z zakupem luksusowej rezydencji. Nasz zespół specjalizuje się w świadczeniu szerokiej gamy usług związanych z pośrednictwem nieruchomości. WGN organizuje dla zainteresowanych wyjazdy i prezentacje ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży na miejscu i gwarantuje bezpieczeństwo prawne transakcji. WGN prowadzi także sprzedaż luksusowych rezydencji poza granicami Polski. To największy polski koncern biur obrotu nieruchomościami. WGN jest liderem działającym z sukcesem od ponad 32 lat. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową. Cudzoziemcy mogą kupować ziemię i luksusowe rezydencje na Cyprze na tych samych prawach co obywatele.

Zapewniamy:
– dopasowanie oferty sprzedającego do specyfiki rynku;
– zapewnienie gwarancji bezpiecznej prawnie transakcji;
– organizacja wyjazdów inwestycyjnych/prezentacyjnych;
– pomoc w doborze najbardziej optymalnej formy finansowania transakcji;
– gwarancję jakości, bezpieczeństwa i stałe wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości;
– prowadzenie klienta przez wszystkie etapy transakcji, wyjaśnianie wątpliwości;
– dopasowanie nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, ale też jego stylu życia oraz potrzeb;
– bezpieczeństwo i pełne wsparcie, przy trudnej decyzji, jaką jest zakup lub sprzedaż nieruchomości.

WGN istnieje na rynku od 1991 r. ponad 100 biur WGN, portale www.wgn.pl, www.komercja24.pl Uprzejmie informujemy, że WGN-Nieruchomości sp. z o.o. jest administratorem państwa danych osobowych. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-857)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl