słoneczne wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Wieluń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wielunia (opolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 2 000 000 złotych. Metraż 215,2 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 9 294 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 10 pokoi na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2000. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 4738-metrowej działce.

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy nie tylko duży, dwustanowiskowy garaż, ale także wiata na kolejne 2 auta na terenie działki. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE mamy:
– ganek
– 4 pokoje
– przedpokój
– salon
– przedpokój
– 2 kuchnie
– garderoba
– jadalnia
– sauna
– pralnia
– wc
– spiżarnia
– 4 łazienki
n a PIĘTRZE mamy:
– taras
– 3 pokoje
– pokój rekreacyjny
– pralnia
– kuchnia
– salon
– łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka pięknie zagospodarowana działka z wieloma nasadzeniami (ok. 700 sztuk), własny kort tenisowy/boisko oraz znakomita lokalizacja nieopodal lasu, co gwarantuje ciszę i spokój.  Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Współpracujemy z 20 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wieloletnia współpraca z 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1188)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl