elegancki salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 1 690 000 złotych. Metraż 290 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 828 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 11 pokoi na 2 kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2008 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 1263-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem. Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach:
na PARTERZE znajdziemy: 4 pokoje + salon + 4 łazienki + kuchnię + wc + przedpokój + taras
na PIĘTRZE znajdziemy: 4 pokoje + balkon + 4 łazienki.

Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowana działka z wieloma nasadzeniami. Mocnym punktem jest również bliskość plaży (650 metrów). Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Obok luksusowej rezydencji na sprzedaż mieści się niewielki, drewniany budynek z salonem, łazienką, pomieszczeniem gospodarczym, altaną, sypialnią, letnią kuchnią oraz przepięknym tarasem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-335)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl

x (x)