slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wisła

Rezydencja do sprzedaży Wisła

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wiśle (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1920 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 410 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 3 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 750 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 117 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 400 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w pobliżu wyciągów narciarskich. Okolica uchodzi za spokojną, cichą i bezpieczną. Wokół lasy, góry, rzeka, bliskość natury. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert olbrzymim potencjałem inwestycyjnym (2 niezależne apartamenty pod krótkoterminowy wynajem = ok. 120 tys. zł rocznego przychodu). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przeszła niedawno generalny remont. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring i kamery CCTV. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy zaliczyć praktyczny i przemyślany rozkład pomieszczeń obejmujący:
PIWNICĘ:
– pomieszczenia piwniczne;
APARTAMENT NR 1 / PARTER:
– salon;
– aneks kuchenny;
– wiatrołap;
– łazienka;
– schody;
APARTAMENT NR 1 / PIĘTRO:
– 2 sypialnie;
APARTAMENT NR 2 / PARTER:
– salon;
– aneks kuchenny;
– wiatrołap;
– łazienka;
– schody;
APARTAMENT NR 2 / PIĘTRO:
– 2 sypialnie.
Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy przepiękny taras oraz altana z wymurowanym z cegły kominkiem. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno liczne miejsca parkingowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z całą infrastrukturą związaną z obsługą wynajmu apartamentów: stronę, social media, booking, kontakty związane z utrzymaniem apartamentów w czystości etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27410)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl